Çıt Çıt

Çıt Çıt Takım halinde ve tek parça yada istenilen miktarlarda satın alabileceğiniz çıtçıt postiş saçlar hazır saç sistemlerinin içinde en önemli yeri tutan saç uzatma yöntemlerinden en çok satılanlarından bir tanesidir.

Çıt Çıt Saç

Çıt Çıt Saçlar gerek kolay takılması gerekse kullanım alanının genişliğinden dolayı büyük bir kitle tarafından tercih edilmektedir.

Çıt Çıt Saçları nasıl kullanacağım? ÇIT ÇIT Saçları devamlı kuaförde mi taktırmam gerekiyor diye sorular varsa aklınızda, hemen cevaplayalım. Hayır, Çıt Çıt Saçları kendinizde ayna karşınıza geçerek sadece bir tarak yardımı ile kendiniz birkaç denemeden sonra takabilirsiniz

Çıt Çıt Sipariş vermeden önce çıtçıt’lar bilmeniz gerekenlere göz atın.

  • Çıt Çıt Siparişinden önce satın alacağınız yere satın alacağınız saçın gerçek insan saçı olup olmadığını sorun. Sentetik Saçları boyayamaz Fön ve Saç Maşası ile şekil veremezsiniz.
  • Çıt Çıt Saçların uçlarında kırıkların olmasına dikkat edin. Saçların uçlarındaki kırıklar saçın gerçek insan saçı olduğunu gösterir. Sentetik saların uçları mükemmel görünüşlüdür.
  • Çıt Çıt Saç satın alırken asla fön çekilmiş yada saç maşası ile şekil verilmiş mükemmel görünüşlü saçları tercih etmeyin. Bu tür çıt çıt saçlarda saçların kalitesi gizlenmektedir ve saçları yıkadığınızda saçın gerçek formu ile karşılaştığınızda hayal kırıklığına uğrarsınız.
  • Asla boyalı geçmişini bilmediğiniz saçları satın almayın. Eğer boyanması gerekiyorsa Doğal işlem görmemiş gerçek insan saçlarını tercih edin. Bu tür boya işlemi görmemiş saçları istediğini renkte boyaya bilirsiniz. Boyalı saçları satın almanın ne mahsuru var diye soruyorsanız hemen açıklayalı. Genelde Oryal yâda çok sert açıcılar ile açılmış çıt çıt saçlar farklı tonlara boyanarak fön çekilip üzerine saç serumu bakım kremleri sürülerek parlak ve canlı bir görünüm verilmiştir. Fakat saçları yıkadıktan sonra satın aldığınız çıtçıt saçlardan eser kalmaz ve yerine mat yıpranmış ve devamlı fön isteyen saçlara bırakır. Oysaki satın alacağını doğal saçlarda kendiniz boyattığınızda böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.