Çıt Çıt Saç - Model 1
Çıt Çıt Saç – Model 1

Herkese merhabalar. Çıt çıt saç konu başlığı altında modeller ile birlikte yapmış olduğumuz çekim çalışmalarını ve saçları ele alacağımız yeni bir yazı serisine başlıyoruz.

Her hafta yeni yazımızla karşınızda olacağız. Bizi takipte kalmanızı tavsiye ediyorum.

Modelimizde kullanılan saç rengimizi kartelamızdan seçerek karar verdik. Kumral tonlarında olan #7N – #7A renklerimizin karışımıyla elde ettiğimiz güzel bir highlight ton ile çalıştık. Hafif ışıltılı olan bu gerçek saç çıt çıt modelimizin saçları ile bire bir adaptasyon sağladı.

Toplamda 210 gramlık bir çıt çıt seti hazırlandı. Bu setimiz iki adet sağ, iki adet sol, iki adet arka taraf olmak üzere 6 parça çıt çıt seti şeklinde hazırlandı. Homojen bir şekilde dağıtıldığından dolayı kendi saçıyla oldukça bütünleşti.

Çıt Çıt Saç – Model 1

Çekilen fotoğraflardan bir kaçını sizlerle paylaşalım;

Çıt Çıt Saç İle İlgili Sık Sorulanlar ;

Herkesin aklına ilk gelen soru genellikle çıt çıt saç fiyatları ne kadar? Bu sorunuza cevap olarak sizlerle citcitsac.com.tr web sitemizi ziyaret etmeye yönlendiriyorum. Bir çok renk ve modelde çıt çıtları bulabileceğiniz ve fiyatlarımıza ulaşabileceğiniz bir sitedir.

Çıt çıt saç saça zarar verir mi? Sorusuna değinmek gerekirse cevabımız kesinlikle zarar verebilecek bir sistem değildir. Saça zarar vermeyen bir saç uzatma sistemidir.

Çıt çıt saç nasıl kullanılır? Bu sorumuza yanıt vermek adına modelimize yapmış olduğumuz uygulamanın bir videosunu çekip sizler için hazırladık. YouTube kanalımızda bu videoyu paylaştık. İyi seyirler.

Yazının ilk paragrafında da söylediğim gibi her hafta yeni içerikler için bizi takipte kalın.

Bir yanıt yazın